AWHW2-24A-0202
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW2-24A-0202 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWHW2-24A-0202
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN HEADER LO-PRO 2MM 24POS R/A
Ngā Rauemi: AWHW2-24A-0202.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
192 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWHW2-24A-0202
Tau Wae AWHW2-24A-0202 Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN HEADER LO-PRO 2MM 24POS R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69580 pcs Pepa Raraunga AWHW2-24A-0202.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa - Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Teitei Whakanoho 0.217" (5.51mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 24 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 1.5A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.110" (2.79mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.157" (4.00mm)