AWH64G-0202-IDC
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH64G-0202-IDC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWH64G-0202-IDC
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN PIN IDC 64POS W/O MT EAR
Ngā Rauemi: AWH64G-0202-IDC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
36 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWH64G-0202-IDC
Tau Wae AWH64G-0202-IDC Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN PIN IDC 64POS W/O MT EAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17714 pcs Pepa Raraunga AWH64G-0202-IDC.pdf
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire -
Raupapa - Mokowā Haupae 0.100" (2.54mm)
Pana 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 64
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Feed Through, Polarizing Key Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 64 Position Rectangular Header Connector IDC Gold Momo Hoapā Male Pin