AWH30G-E202-IDC
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH30G-E202-IDC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWH30G-E202-IDC
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN PIN IDC 30POS W/ FLANGE
Ngā Rauemi: AWH30G-E202-IDC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWH30G-E202-IDC
Tau Wae AWH30G-E202-IDC Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN PIN IDC 30POS W/ FLANGE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42127 pcs Pepa Raraunga AWH30G-E202-IDC.pdf
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire -
Raupapa - Mokowā Haupae 0.100" (2.54mm)
Pana 0.100" (2.54mm) Packaging Tray