AWH14G-0202-IDC
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH14G-0202-IDC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWH14G-0202-IDC
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN PIN IDC 14POS W/O MT EAR
Ngā Rauemi: AWH14G-0202-IDC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
12 pcs
108 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWH14G-0202-IDC
Tau Wae AWH14G-0202-IDC Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN PIN IDC 14POS W/O MT EAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44076 pcs Pepa Raraunga AWH14G-0202-IDC.pdf
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire -
Raupapa - Mokowā Haupae 0.100" (2.54mm)
Pana 0.100" (2.54mm) Packaging Tray