AWH-24A-0232-T
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWH-24A-0232-T
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 24POS R/A LONG GOLD
Ngā Rauemi: AWH-24A-0232-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
84 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWH-24A-0232-T
Tau Wae AWH-24A-0232-T Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN HEADER 24POS R/A LONG GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68634 pcs Pepa Raraunga AWH-24A-0232-T.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa - Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Teitei Whakanoho 0.327" (8.30mm) Tae Whakanoho Gray
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot
Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks, Long Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 24 position 0.100" (2.54mm)
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.150" (3.81mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -