AWG28-9/F/300
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWG28-9/F/300 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWG28-9/F/300
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CBL RIBN 9COND 0.050 MULTI 300'
Ngā Rauemi: AWG28-9/F/300.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWG28-9/F/300
Tau Wae AWG28-9/F/300 Kaihanga ASSMANN WSW Components
He Rahinga Kei te wātea 1534 pcs Pepa Raraunga AWG28-9/F/300.pdf
Waea Wire 28 AWG Tuhinga 300V
Te whakangungu Unshielded Raupapa AWG
Ripa Ripa 0.450" (11.43mm) Ripa Ripa 0.035" (0.89mm)
Ratonga UL Style 2651 Pana 0.050" (1.27mm)
Ētahi Ingoa AE09M-300
AWG289F300
Tae Mahi -10°C ~ 105°C
Te maha o nga Kaihautū 9 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te roa 300.0' (91.44m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Multiple
Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (PVC) Te Whakanoho Whakanoho 100 MOhms
Taitohu Whakahaere Tuatahi - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Flat Ribbon Cable Multiple 9 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 300.0' (91.44m) Whakahaere Tae 7 Strands / 36 AWG