AR40-HZL/07-TT
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AR40-HZL/07-TT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AR40-HZL/07-TT
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
Ngā Rauemi: AR40-HZL/07-TT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AR40-HZL/07-TT
Tau Wae AR40-HZL/07-TT Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4667 pcs Pepa Raraunga AR40-HZL/07-TT.pdf
Momo DIP, 0.6" (15.24mm) Row Spacing Waenga Whakamutunga -
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pitch - Pouaka 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa AE7323
AR40-HZL/07-T
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Te maha o nga Tūnga me nga Tohu (Mātiti) 40 (2 x 20)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Poari Whare Thermoplastic, Polyester Ngā āhuatanga Open Frame
Whakatauranga onamata 3A Whakaaetanga Whakaaetanga 4 mOhm