AR28-HZL-TT
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AR28-HZL-TT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AR28-HZL-TT
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN IC DIP SOCKET 28POS TIN
Ngā Rauemi: AR28-HZL-TT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AR28-HZL-TT
Tau Wae AR28-HZL-TT Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN IC DIP SOCKET 28POS TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5413 pcs Pepa Raraunga AR28-HZL-TT.pdf
Momo DIP, 0.6" (15.24mm) Row Spacing Waenga Whakamutunga -
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pitch - Pouaka 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa AE7228
AR28-HZL
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Te maha o nga Tūnga me nga Tohu (Mātiti) 28 (2 x 14)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Poari Whare Thermoplastic, Polyester Ngā āhuatanga Open Frame
Whakatauranga onamata 3A Whakaaetanga Whakaaetanga 4 mOhm