AR20-HZL/01-TT
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AR20-HZL/01-TT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AR20-HZL/01-TT
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
Ngā Rauemi: AR20-HZL/01-TT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AR20-HZL/01-TT
Tau Wae AR20-HZL/01-TT Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5655 pcs Pepa Raraunga AR20-HZL/01-TT.pdf
Momo DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing Waenga Whakamutunga -
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pitch - Pouaka 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa AE7304
AR20-HZL/01-T
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Te maha o nga Tūnga me nga Tohu (Mātiti) 20 (2 x 10)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Poari Whare Thermoplastic, Polyester Ngā āhuatanga Open Frame
Whakatauranga onamata 3A Whakaaetanga Whakaaetanga 4 mOhm