AK-SATA-PC-015
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AK-SATA-PC-015 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AK-SATA-PC-015
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CABLE PWR SUPPLY 15-4 POS .15M
Ngā Rauemi: AK-SATA-PC-015.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AK-SATA-PC-015
Tau Wae AK-SATA-PC-015 Kaihanga ASSMANN WSW Components
He Rahinga Kei te wātea 76269 pcs Pepa Raraunga AK-SATA-PC-015.pdf
Whakamahi Internal, Power Cable Te whakangungu Unshielded
Raupapa AK-SATA Ētahi Ingoa AE10087
AK-SATA-PC-015-R
AKSATAPC015R
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te roa 0.49' (150.0mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly Rectangular 4 pos Plug to SATA 15 pos Plug 0.49' (150.0mm) Momo Hononga Rectangular 4 pos Plug to SATA 15 pos Plug