AHDF15A-KG-TAXB
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AHDF15A-KG-TAXB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHDF15A-KG-TAXB
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: 1.AHDF15A-KG-TAXB.pdf2.AHDF15A-KG-TAXB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
2520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHDF15A-KG-TAXB
Tau Wae AHDF15A-KG-TAXB Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 99016 pcs Pepa Raraunga 1.AHDF15A-KG-TAXB.pdf2.AHDF15A-KG-TAXB.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 250V
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 1 (DE, E) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa -
Packaging Tray Ētahi Ingoa AE11024
AHDF15A-KG-TAXB-R
AHDF15A-KG-TAXB-R-ND
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Feature Feature Housing/Shell (4-40) Ngā āhuatanga Board Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Brass
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub, High Density Tae -
Te Whakauru Backset 0.350" (8.89mm)