AFFC-050-07-153-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AFFC-050-07-153-11
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 7POS 0.50MM 6"
Ngā Rauemi: AFFC-050-07-153-11.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AFFC-050-07-153-11
Tau Wae AFFC-050-07-153-11 Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CABLE FFC 7POS 0.50MM 6" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73084 pcs Pepa Raraunga AFFC-050-07-153-11.pdf
Kāhua Whakamutunga Top on Both Sides, Backers on Both Sides Raupapa -
Pana 0.020" (0.50mm) Te maha o nga Kaihautū 7
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te roa - Nga Whakamutunga 0.138" (3.50mm) Te roa 6.000" (152.40mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 6.000" (152.40mm)