ADS37A-KG-TASB5
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ADS37A-KG-TASB5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADS37A-KG-TASB5
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 1.ADS37A-KG-TASB5.pdf2.ADS37A-KG-TASB5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADS37A-KG-TASB5
Tau Wae ADS37A-KG-TASB5 Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28987 pcs Pepa Raraunga 1.ADS37A-KG-TASB5.pdf2.ADS37A-KG-TASB5.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 250V
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa -
Packaging Tray Ētahi Ingoa ADS37A-KG-TASB5-R
ADS37A-KG-TASB5-R-ND
AE10987
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Ngā āhuatanga Board Lock, Grounding Indents
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub Tae -
Te Whakauru Backset 0.590" (14.99mm)