ADP-254-02-SR
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ADP-254-02-SR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP-254-02-SR
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua LED CONNECTOR
Ngā Rauemi: ADP-254-02-SR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP-254-02-SR
Tau Wae ADP-254-02-SR Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga LED CONNECTOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 215699 pcs Pepa Raraunga ADP-254-02-SR.pdf
Waea Wire - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa -
Pana 0.100" (2.54mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa ADP-254-02-SR-ND
ADP25402SR
AE11579TR
Tae Mahi -
Tau o nga Tauranga 2 Momo Tae Surface Mount
Nga Takahanga Tae - Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Glass Filled
Tae Housing Black Ngā āhuatanga -
Pato Tere - Whakaahuatanga Taipitopito SSL Connector 2 Position Board to Board 0.100" (2.54mm) Solder
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Brass