A-TB762-HA04H
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A-TB762-HA04H
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua TERMINAL BLOCK
Ngā Rauemi: A-TB762-HA04H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-TB762-HA04H
Tau Wae A-TB762-HA04H Kaihanga ASSMANN WSW Components
He Rahinga Kei te wātea 77151 pcs Pepa Raraunga A-TB762-HA04H.pdf
Whakamutunga Wire Screwless Waea Wire 14-24 AWG
Tuhinga 300V Tae - Ngaru -
Raupapa A-TB762 Tono Mata -
Rauemi Matawhatu - Te Papa - Tauranga Tau Taumata 4
Pana 0.300" (7.62mm) Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 115°C Tau o Taumata 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakaritea Tae Horizontal with Board Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Poari Whare Thermoplastic
Ngā āhuatanga Interlocking (Side), Lever Actuated Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole
I teie nei 10A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Brass