A-TB508-TP17
Hua Hua
Tau Wae: A-TB508-TP17
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua TERMINAL BLOCK
Ngā Rauemi: A-TB508-TP17.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-TB508-TP17
Tau Wae A-TB508-TP17 Kaihanga ASSMANN WSW Components
He Rahinga Kei te wātea 17067 pcs Pepa Raraunga A-TB508-TP17.pdf
Whakamutunga Wire Screw - Rising Cage Clamp Waea Wire 14-22 AWG
Tuhinga 300V Tae - Ngaru -
Raupapa A-TB508 Tono Mata -
Rauemi Matawhatu - Te Papa - Tauranga Tau Taumata 17
Pana 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Tae Mahi -33°C ~ 120°C Tau o Taumata 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakaritea Tae 45° (135°) Angle with Board Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Ngā āhuatanga Interlocking (Side) Whakaahuatanga Taipitopito 17 Position Wire to Board Terminal Block 45° (135°) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
I teie nei 10A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Brass - Nickel Plated