A-TB508-TJ05DF
Hua Hua
Tau Wae: A-TB508-TJ05DF
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua TERMINAL BLOCK
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-TB508-TJ05DF
Tau Wae A-TB508-TJ05DF Kaihanga ASSMANN WSW Components
He Rahinga Kei te wātea 64041 pcs Pepa Raraunga
Wiremu Wireka Length - Waea Wire ranei Range - mm² -
Wireka Wire ranei Range - AWG - Momo -
Tae - Ngaru - Kāhua Whakamutunga -
Raupapa - Rahi Mata -
Tauranga Tau Taumata - Whakauruhia te Tāurunga Wae -
Pana - Packaging -
Tae Mahi - Tau o nga Tauranga -
Tau o Taumata - Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei Whakanoho - Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare - Mahinga Pane -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Terminal Block
I teie nei - IEC - Whakaakona te roa o te Tail -
Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga - Whakaaetanga Mea -
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A-TB508-TJ06
A-TB508-TJ06
Kaihanga: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM
I roto i te taonga: 52801 pcs
Tikiake:
RFQ
A-TB508-TJ08
A-TB508-TJ08
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
I roto i te taonga: 32055 pcs
Tikiake:
RFQ
A-TB508-TJ05
A-TB508-TJ05
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM