A-TB508-T910
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A-TB508-T910
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua TERMINAL BLOCK
Ngā Rauemi: A-TB508-T910.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-TB508-T910
Tau Wae A-TB508-T910 Kaihanga ASSMANN WSW Components
He Rahinga Kei te wātea 60353 pcs Pepa Raraunga A-TB508-T910.pdf
Whakamutunga Wire Screw - Leaf Spring, Wire Guard Waea Wire 14-24 AWG
Tuhinga 300V Tae - Ngaru 0.36 Nm (3.2 Lb-In)
Raupapa A-TB508 Tono Mata M2.6
Rauemi Matawhatu - Te Papa Steel - Zinc Plated Tauranga Tau Taumata 10
Pana 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 115°C Tau o Taumata 1
Momo Tae Board Edge, Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakaritea Tae Vertical with Board Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Poari Whare Thermoplastic
Ngā āhuatanga Interlocking (Side) Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Board Edge, Through Hole
I teie nei 15A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa -