A-TB500-VG08SB
Hua Hua
Tau Wae: A-TB500-VG08SB
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK PLUG 8POS 90DEG 5MM
Ngā Rauemi: A-TB500-VG08SB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-TB500-VG08SB
Tau Wae A-TB500-VG08SB Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga TERM BLOCK PLUG 8POS 90DEG 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62486 pcs Pepa Raraunga A-TB500-VG08SB.pdf
Wiremu Wireka Length 6-7mm Waea Wire ranei Range - mm² -
Wireka Wire ranei Range - AWG 14-22 AWG Pūhiko - UL 300V
Momo Plug for Unshrouded Header Tae - Ngaru 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Kāhua Whakamutunga Screw - Leaf Spring, Wire Guard Raupapa -
Rahi Mata M3 Tauranga Tau Taumata 8
Whakauruhia te Tāurunga Wae 90° Pana 0.197" (5.00mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 115°C
Tau o nga Tauranga 8 Tau o Taumata 1
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei Whakanoho 0.575" (14.60mm)
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Thermoplastic
Mahinga Pane - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90° Free Hanging (In-Line) I teie nei - UL 10A