A-TB500-TP09
Hua Hua
Tau Wae: A-TB500-TP09
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua TERMINAL BLOCK
Ngā Rauemi: A-TB500-TP09.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-TB500-TP09
Tau Wae A-TB500-TP09 Kaihanga ASSMANN WSW Components
He Rahinga Kei te wātea 41368 pcs Pepa Raraunga A-TB500-TP09.pdf
Whakamutunga Wire Screw - Rising Cage Clamp Waea Wire 12-24 AWG
Tuhinga 300V Tae - Ngaru 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Raupapa A-TB500 Tono Mata M3
Rauemi Matawhatu - Te Papa Steel - Zinc Plated Tauranga Tau Taumata 9
Pana 0.197" (5.00mm) Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 115°C Tau o Taumata 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakaritea Tae 45° (135°) Angle with Board Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Poari Whare Thermoplastic
Ngā āhuatanga Interlocking (Side) Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Wire to Board Terminal Block 45° (135°) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
I teie nei 10A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa -