A-TB500-TO04
Hua Hua
Tau Wae: A-TB500-TO04
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua TERMINAL BLOCK
Ngā Rauemi: A-TB500-TO04.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-TB500-TO04
Tau Wae A-TB500-TO04 Kaihanga ASSMANN WSW Components
He Rahinga Kei te wātea 106677 pcs Pepa Raraunga A-TB500-TO04.pdf
Whakamutunga Wire Screw - Rising Cage Clamp Waea Wire 16-26 AWG
Tuhinga 300V Tae - Ngaru 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Raupapa A-TB500 Tono Mata M2.5
Rauemi Matawhatu - Te Papa Steel - Zinc Plated Tauranga Tau Taumata 4
Pana 0.197" (5.00mm) Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 105°C Tau o Taumata 1
Ngā āhuatanga Interlocking (Side) Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
I teie nei 10A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Brass