A-TB500-TC09
Hua Hua
Tau Wae: A-TB500-TC09
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua TERMINAL BLOCK
Ngā Rauemi: A-TB500-TC09.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-TB500-TC09
Tau Wae A-TB500-TC09 Kaihanga ASSMANN WSW Components
He Rahinga Kei te wātea 72241 pcs Pepa Raraunga A-TB500-TC09.pdf
Whakamutunga Wire Screw - Leaf Spring, Wire Guard Waea Wire 14-22 AWG
Tuhinga 300V Tae - Ngaru 0.3 Nm (2.6 Lb-In)
Raupapa A-TB500 Tono Mata M2.6
Rauemi Matawhatu - Te Papa Steel - Zinc Plated Tauranga Tau Taumata 9
Pana 0.197" (5.00mm) Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 105°C Tau o Taumata 1
Ngā āhuatanga Interlocking (Side) Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
I teie nei 15A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa -