A-TB500-HA11V
Hua Hua
Tau Wae: A-TB500-HA11V
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua TERMINAL BLOCK
Ngā Rauemi: A-TB500-HA11V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-TB500-HA11V
Tau Wae A-TB500-HA11V Kaihanga ASSMANN WSW Components
He Rahinga Kei te wātea 45543 pcs Pepa Raraunga A-TB500-HA11V.pdf
Whakamutunga Wire Screwless Waea Wire 14-24 AWG
Tuhinga 300V Tae - Ngaru -
Raupapa A-TB500 Tono Mata -
Rauemi Matawhatu - Te Papa - Tauranga Tau Taumata 11
Pana 0.197" (5.00mm) Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 115°C Tau o Taumata 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakaritea Tae Vertical with Board Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Poari Whare Thermoplastic
Ngā āhuatanga Lever Actuated Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
I teie nei 10A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Brass