A-TB381-VM17
Hua Hua
Tau Wae: A-TB381-VM17
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK PLUG 17POS STR 3.81MM
Ngā Rauemi: A-TB381-VM17.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-TB381-VM17
Tau Wae A-TB381-VM17 Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga TERM BLOCK PLUG 17POS STR 3.81MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19996 pcs Pepa Raraunga A-TB381-VM17.pdf
Wiremu Wireka Length 6-7mm Waea Wire ranei Range - mm² -
Wireka Wire ranei Range - AWG 16-28 AWG Pūhiko - UL 300V
Momo Plug, Female Sockets Tae - Ngaru 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Kāhua Whakamutunga Screw - Pressure Clip Raupapa -
Rahi Mata M2 Tauranga Tau Taumata 17
Whakauruhia te Tāurunga Wae 180° Pana 0.150" (3.81mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 105°C
Tau o nga Tauranga 17 Tau o Taumata 1
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei Whakanoho 0.465" (11.80mm)
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Thermoplastic
Mahinga Pane - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180° Free Hanging (In-Line) I teie nei - UL 10A
I teie nei - IEC - Whakaakona te roa o te Tail -
Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga Tin Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A-TB381-VM17F
A-TB381-VM17F
Kaihanga: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 17POS STR 3.81MM