A-TB381-TT16
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A-TB381-TT16
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK PLUG 16POS 3.81MM
Ngā Rauemi: A-TB381-TT16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-TB381-TT16
Tau Wae A-TB381-TT16 Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga TERM BLOCK PLUG 16POS 3.81MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26134 pcs Pepa Raraunga A-TB381-TT16.pdf
Wiremu Wireka Length 5-6mm Waea Wire ranei Range - mm² -
Wireka Wire ranei Range - AWG 16-28 AWG Pūhiko - UL 300V
Momo Plug for Unshrouded Header Tae - Ngaru 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Kāhua Whakamutunga Screw Raupapa -
Rahi Mata M2 Tauranga Tau Taumata 16
Whakauruhia te Tāurunga Wae 90° Pana 0.150" (3.81mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 115°C
Tau o nga Tauranga 16 Tau o Taumata 1
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei Whakanoho 0.437" (11.10mm)
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Thermoplastic
Mahinga Pane - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.150" (3.81mm) 90° Free Hanging (In-Line) I teie nei - UL 10A