A-TB381-OP23
Hua Hua
Tau Wae: A-TB381-OP23
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK HDR 23POS VERT 3.81MM
Ngā Rauemi: A-TB381-OP23.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-TB381-OP23
Tau Wae A-TB381-OP23 Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga TERM BLOCK HDR 23POS VERT 3.81MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71526 pcs Pepa Raraunga A-TB381-OP23.pdf
Wiremu Wireka Length - Waea Wire ranei Range - mm² -
Wireka Wire ranei Range - AWG - Pūhiko - UL 300V
Momo Header, Male Pins, Unshrouded Tae - Ngaru -
Kāhua Whakamutunga Solder Raupapa -
Rahi Mata - Tauranga Tau Taumata 23
Whakauruhia te Tāurunga Wae - Pana 0.150" (3.81mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 115°C
Tau o nga Tauranga 23 Tau o Taumata 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei Whakanoho 0.079" (2.00mm)
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Thermoplastic
Mahinga Pane Vertical Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole I teie nei - UL 10A
I teie nei - IEC - Whakaakona te roa o te Tail 0.138" (3.50mm)