A-TB350-T511
Hua Hua
Tau Wae: A-TB350-T511
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua TERMINAL BLOCK
Ngā Rauemi: A-TB350-T511.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-TB350-T511
Tau Wae A-TB350-T511 Kaihanga ASSMANN WSW Components
He Rahinga Kei te wātea 70100 pcs Pepa Raraunga A-TB350-T511.pdf
Whakamutunga Wire Screw - Leaf Spring, Wire Guard Waea Wire 16-26 AWG
Tuhinga 250V Tae - Ngaru 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Raupapa A-TB350 Tono Mata M2
Rauemi Matawhatu - Te Papa Steel - Zinc Plated Tauranga Tau Taumata 11
Pana 0.138" (3.50mm) Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 115°C Tau o Taumata 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakaritea Tae Horizontal with Board Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Poari Whare Thermoplastic
Ngā āhuatanga Interlocking (Side) Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
I teie nei 10A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Brass - Tin Plated