A-PC2201-030042-2
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-PC2201-030042-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A-PC2201-030042-2
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CORD SPT-2 18AWG 2 COND 3M
Ngā Rauemi: A-PC2201-030042-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-PC2201-030042-2
Tau Wae A-PC2201-030042-2 Kaihanga ASSMANN WSW Components
He Rahinga Kei te wātea 38913 pcs Pepa Raraunga A-PC2201-030042-2.pdf
Waea Wire 18 AWG Te Whakatau Ngaohiko 300V
Kāhua Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) Te whakangungu Unshielded
Raupapa - Ētahi Ingoa AE10722
APC22010300422
Tae Mahi 105°C Te maha o nga Kaihautū 2