A-HDMI284-19-B-F-02-03-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A-HDMI284-19-B-F-02-03-R
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN HDMI FML 19POS DIP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-HDMI284-19-B-F-02-03-R
Tau Wae A-HDMI284-19-B-F-02-03-R Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN HDMI FML 19POS DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5188 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Whakamutunga -
Ngā whakaaturanga - Te whakangungu -
He Tae / Tiaki Mea - Raupapa -
Packaging Bulk Tae Mahi -
Tau o Hoapā 19 Momo Tae -
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae - Ko te Whakatau Whakamatau -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Whakanoho -
Tiaki Ingoa - Ira -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito HDMI Connector 19 Position
Whakatauranga onamata - Whakautu Whakamutunga -
Momo Hononga HDMI
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A-HDS 15 LL/Z
A-HDS 15 LL/Z
Kaihanga: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 15POS STR