A-HDF-44-PP-WP
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-HDF-44-PP-WP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A-HDF-44-PP-WP
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Ngā Rauemi: A-HDF-44-PP-WP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-HDF-44-PP-WP
Tau Wae A-HDF-44-PP-WP Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6062 pcs Pepa Raraunga A-HDF-44-PP-WP.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa -
Packaging Tray Ētahi Ingoa A-HDF 44 PP-WP
A-HDF44PP-WP
A-HDF44PP-WP-R
AE10138
AHDF44PPWPR
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 44 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Te Poari Whare Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Feature Feature Mating Side, Female Screwlock Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata -
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub, High Density Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A-HDF 44 PP/Z
A-HDF 44 PP/Z
Kaihanga: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 44P VERT SLDR
I roto i te taonga: 89718 pcs
Tikiake: A-HDF 44 PP/Z.pdf
RFQ
A-HDF15PP-TAXL-B-R
A-HDF15PP-TAXL-B-R
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 15P VERT SLDR
I roto i te taonga: 4150 pcs
Tikiake: A-HDF15PP-TAXL-B-R.pdf
RFQ
A-HDF 44 A-KG/T
A-HDF 44 A-KG/T
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR
Tikiake: A-HDF 44 A-KG/T.pdf
A-HDF26AA-WP
A-HDF26AA-WP
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD RCPT 26POS R/A SLDR
Tikiake: A-HDF26AA-WP.pdf
A-HDF 44 LL/Z
A-HDF 44 LL/Z
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 44POS STR
Tikiake: A-HDF 44 LL/Z.pdf
A-HDF15-HOOD-WP
A-HDF15-HOOD-WP
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 15POS STR
Tikiake: A-HDF15-HOOD-WP.pdf
A-HDF 62 A-KG/T
A-HDF 62 A-KG/T
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD RCPT 62POS R/A SLDR
Tikiake: A-HDF 62 A-KG/T.pdf
A-HDF26-HOOD-WP
A-HDF26-HOOD-WP
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 26POS STR
Tikiake: A-HDF26-HOOD-WP.pdf
A-HDF 62 LL/Z
A-HDF 62 LL/Z
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 62POS STR
Tikiake: A-HDF 62 LL/Z.pdf
A-HDF 62 PP/Z
A-HDF 62 PP/Z
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 62P VERT SLDR
Tikiake: A-HDF 62 PP/Z.pdf
A-HDF26LL-TAXL-B-R
A-HDF26LL-TAXL-B-R