A-DF25LL-TL-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-DF25LL-TL-B-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A-DF25LL-TL-B-R
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25P STR SLDR CUP
Ngā Rauemi: A-DF25LL-TL-B-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-DF25LL-TL-B-R
Tau Wae A-DF25LL-TL-B-R Kaihanga ASSMANN WSW Components
He Rahinga Kei te wātea 4782 pcs Pepa Raraunga A-DF25LL-TL-B-R.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 250V
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel Raupapa -
Packaging Tray Ētahi Ingoa A-DF25LL-TL-B-R-ND
AE10939
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal