A-CCS68-Z-SM
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS68-Z-SM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A-CCS68-Z-SM
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET PLCC 68POS TIN
Ngā Rauemi: A-CCS68-Z-SM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-CCS68-Z-SM
Tau Wae A-CCS68-Z-SM Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN SOCKET PLCC 68POS TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4818 pcs Pepa Raraunga A-CCS68-Z-SM.pdf
Momo PLCC Waenga Whakamutunga 0.130" (3.30mm)
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pitch - Pouaka 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa A-CCS-68-Z-SM
ACCS68ZSM
AE7344
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Te maha o nga Tūnga me nga Tohu (Mātiti) 68 (4 x 17)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Ngā āhuatanga Closed Frame
Whakatauranga onamata 1A Whakaaetanga Whakaaetanga 30 mOhm