MDKES-KD-40001
ARMARM
MDKES-KD-40001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDKES-KD-40001
Kaihanga / Waitohu: ARM
Whakaahuatanga hua MDK-CORTEXM FLEX FL 1YR LC
Ngā Rauemi: MDKES-KD-40001.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 52 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 52 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDKES-KD-40001
Tau Wae MDKES-KD-40001 Kaihanga ARM
He Rahinga Kei te wātea 52 pcs Pepa Raraunga MDKES-KD-40001.pdf
Momo Integrated Development Environment (IDE) Raupapa -
Ētahi Ingoa MDKCM-KD-40001
MDKCM-KD-40001-ND
Pūnaha Mahi Windows Vista, 7, 8 10
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Momo Tukunga Momo Electronically Delivered
Rita Raihana 1 Year Raihana - Whakamārama Kaiwhakamahi Floating Node
Whakaputa Cortex-M Nga tono Programming
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDK950-20N1W
MDK950-20N1W
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 2KV 950A
I roto i te taonga: 184 pcs
Tikiake: MDK950-20N1W.pdf
RFQ
MDKK1616T150MM
MDKK1616T150MM
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 400MA 1.8 OHM SMD