SPD74-103M
API DelevanAPI Delevan
SPD74-103M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPD74-103M
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 3.2A 49 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SPD74-103M.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPD74-103M
Tau Wae SPD74-103M Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 3.2A 49 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 34578 pcs Pepa Raraunga SPD74-103M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SPD74
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa SPD74-103M TR 1000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Wirewound Inductor 3.2A 49 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 49 mOhm Max
Whakatauranga onamata 3.2A I teie nei - Maama 3.2A