SPD42R-563M
API DelevanAPI Delevan
SPD42R-563M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPD42R-563M
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 56UH 250MA 365 MOHM
Ngā Rauemi: SPD42R-563M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPD42R-563M
Tau Wae SPD42R-563M Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 56UH 250MA 365 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63987 pcs Pepa Raraunga SPD42R-563M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)