SP1812-224G
API DelevanAPI Delevan
SP1812-224G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SP1812-224G
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 164MA 7.5 OHM
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SP1812-224G
Tau Wae SP1812-224G Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 164MA 7.5 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 21819 pcs Pepa Raraunga
Momo - Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SP1812
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa SP1812-224G 650 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Shielded Inductor 164mA 7.5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 164mA
I teie nei - Maama 139mA