SP1210R-822J
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-822J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SP1210R-822J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2UH 487MA 880 MOHM
Ngā Rauemi: SP1210R-822J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SP1210R-822J
Tau Wae SP1210R-822J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2UH 487MA 880 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49289 pcs Pepa Raraunga SP1210R-822J.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SP1210R
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa SP1210R-822J 650 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 8.2µH Teitei - Tae (Max) 0.101" (2.57mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 487mA 880 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 880 mOhm Max Whakatauranga onamata 487mA
I teie nei - Maama 454mA