SP1210-102H
API DelevanAPI Delevan
SP1210-102H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SP1210-102H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 1.19A 147 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SP1210-102H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SP1210-102H
Tau Wae SP1210-102H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 1.19A 147 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 29545 pcs Pepa Raraunga SP1210-102H.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SP1210
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa SP1210-102H 650 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) 0.101" (2.57mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Wirewound Inductor 1.19A 147 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 147 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.19A
I teie nei - Maama 1.29A