SP1008R-331G
Hua Hua
Tau Wae: SP1008R-331G
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330NH 1.05A 108 MOHM
Ngā Rauemi: SP1008R-331G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SP1008R-331G
Tau Wae SP1008R-331G Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 330NH 1.05A 108 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16551 pcs Pepa Raraunga SP1008R-331G.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ētahi Ingoa SP1008R-331G 2000 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 330nH Teitei - Tae (Max) 0.095" (2.41mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330nH Shielded Wirewound Inductor 1.03A 108 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 108 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.03A