SP1008R-223J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SP1008R-223J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 173MA 4.02 OHM
Ngā Rauemi: SP1008R-223J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SP1008R-223J
Tau Wae SP1008R-223J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 173MA 4.02 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38260 pcs Pepa Raraunga SP1008R-223J.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SP1008R
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa SP1008R-223J 2000 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.095" (2.41mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Wirewound Inductor 168mA 4.02 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.02 Ohm Max Whakatauranga onamata 168mA