SDS680R-223M
API DelevanAPI Delevan
SDS680R-223M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDS680R-223M
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 700MA 110 MOHM
Ngā Rauemi: SDS680R-223M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDS680R-223M
Tau Wae SDS680R-223M Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 700MA 110 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72670 pcs Pepa Raraunga SDS680R-223M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SDS680R
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa DN7546DKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.115" (2.92mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 25MHz Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 110 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max Whakatauranga onamata 700mA