S4924R-473H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4924R-473H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 380MA 2.11 OHM
Ngā Rauemi: S4924R-473H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4924R-473H
Tau Wae S4924R-473H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 380MA 2.11 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24599 pcs Pepa Raraunga S4924R-473H.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa S4924R
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa S4924R-473H 800 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.84mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 27MHz Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Shielded Inductor 380mA 2.11 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.11 Ohm Max Whakatauranga onamata 380mA
I teie nei - Maama 135mA