S4924-123J
Hua Hua
Tau Wae: S4924-123J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 440MA 2 OHM SMD
Ngā Rauemi: S4924-123J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4924-123J
Tau Wae S4924-123J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 440MA 2 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 32544 pcs Pepa Raraunga S4924-123J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa S4924
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa S4924-123J 800 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 12µH Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.84mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 44MHz Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Shielded Inductor 440mA 2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max Whakatauranga onamata 440mA
I teie nei - Maama 440mA