S1812R-562K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-562K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S1812R-562K
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5.6UH 447MA 1 OHM SMD
Ngā Rauemi: S1812R-562K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S1812R-562K
Tau Wae S1812R-562K Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 5.6UH 447MA 1 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53161 pcs Pepa Raraunga S1812R-562K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa S1812R
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa DN7950TR
S1812R-562K TR 500
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 5.6µH Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 40MHz Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µH Shielded Inductor 447mA 1 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Whakatauranga onamata 447mA