S1812R-392F
API DelevanAPI Delevan
S1812R-392F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S1812R-392F
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.9UH 487MA 840 MOHM
Ngā Rauemi: S1812R-392F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
650 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S1812R-392F
Tau Wae S1812R-392F Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 3.9UH 487MA 840 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15602 pcs Pepa Raraunga S1812R-392F.pdf
Momo - Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 (4532 Metric) Rahi / Rahi 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa S1812R
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa S1812R-392F 650 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 3.9µH Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 56MHz Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µH Shielded Inductor 487mA 840 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 840 mOhm Max Whakatauranga onamata 487mA