S1812-223K
API DelevanAPI Delevan
S1812-223K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S1812-223K
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD
Ngā Rauemi: S1812-223K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S1812-223K
Tau Wae S1812-223K Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 60208 pcs Pepa Raraunga S1812-223K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa S1812
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa DN1128TR
S1812-223K TR 500
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 14MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Inductor 277mA 2.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 2.6 Ohm Max
Whakatauranga onamata 277mA I teie nei - Maama -