S1812-183H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S1812-183H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 18UH 288MA 2.4 OHM SMD
Ngā Rauemi: S1812-183H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
650 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S1812-183H
Tau Wae S1812-183H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 18UH 288MA 2.4 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 32030 pcs Pepa Raraunga S1812-183H.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 (4532 Metric) Rahi / Rahi 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa S1812
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa S1812-183H 650 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 18µH Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 15MHz Whakaahuatanga Taipitopito 18µH Shielded Inductor 288mA 2.4 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Max Whakatauranga onamata 288mA