S1812-124F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S1812-124F
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 120UH 163MA 7.5 OHM
Ngā Rauemi: S1812-124F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
650 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S1812-124F
Tau Wae S1812-124F Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 120UH 163MA 7.5 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 16493 pcs Pepa Raraunga S1812-124F.pdf
Momo - Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 (4532 Metric) Rahi / Rahi 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa S1812
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa S1812-124F 650 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 120µH Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6MHz Whakaahuatanga Taipitopito 120µH Shielded Inductor 163mA 7.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 7.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 163mA