S1210-331F
API DelevanAPI Delevan
S1210-331F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S1210-331F
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330NH 740MA 350 MOHM
Ngā Rauemi: S1210-331F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S1210-331F
Tau Wae S1210-331F Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 330NH 740MA 350 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 37545 pcs Pepa Raraunga S1210-331F.pdf
Momo - Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa S1210
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa S1210-331F 2000 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 330nH Teitei - Tae (Max) 0.101" (2.57mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 255MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330nH Shielded Inductor 740mA 350 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Whakatauranga onamata 740mA