S1210-183G
API DelevanAPI Delevan
S1210-183G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S1210-183G
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 18UH 240MA 2.8 OHM SMD
Ngā Rauemi: S1210-183G.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S1210-183G
Tau Wae S1210-183G Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 18UH 240MA 2.8 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 54355 pcs Pepa Raraunga S1210-183G.pdf
Momo - Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa S1210
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa S1210-183G 2000 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 18µH Teitei - Tae (Max) 0.101" (2.57mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 21MHz Whakaahuatanga Taipitopito 18µH Shielded Inductor 240mA 2.8 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 240mA